2.22

31. října 2008 v 16:59 | jana majerská |  Gilmorova děvčata epizody
Nějak nám to nevychází
Sookie pouští Lorelai, Rory a Michelovi písničky, které chce mít na svatbě. Jsou spíše smutné a velmi pomalé, takže jsou z toho všichni zničení. Sookie zjišťuje, že jí zbyla dvě místa, a tak pověří Lorelai, aby pozvala Emily a Richarda. Lorelai to splní, ale Emily a Richard jsou naštvaní, že jim to bylo řečeno na poslední chvíli a že je to tedy jen z nouze ctnost.
Rory a Dean snídají v bistru a Lorelai přešlapuje venku. Nakonec se odhodlá vejít dovnitř a dokonce jde za Lukem, kterého se zeptá, jestli vzal v úvahu její omluvy. Luke řekne, že ano, ale je stále odměřený a Lorelai mu poví, že by chtěla zpátky toho Luka, kterým byl předtím.
Paris se chce stát prezidentkou studentské rady. Všichni uznávají, že by na to byla nejlepší, ale díky její malé oblíbenosti nemá šanci. Jde tedy za Rory a přemlouvá ji, aby se stala její viceprezidentskou. Rory souhlasí, protože by jí to mohlo pomoci dostat se na Harvard. Nakonec vyhrají, a tak je obě čeká o prázdninách cesta do Washingtonu.
Lorelai jde s Rory do nemocnice, kde jí mají sundat sádru. Přichází i Christopher, který u toho nechce chybět. Lorelai ho pozve na večírek u Sookie. Tam se spolu dobře baví a Christopher jí oznámí, že se rozchází s Sherry. Když se později setkají v hale hotelu, zajiskří to mezi nimi, políbí se a skončí spolu v Chrisově pokoji.
Lorelai přichází v županu do kuchyně hotelu, kde nachází ve svatebních šatech Sookie, která tam opravuje dort. Je velmi nervózní, ale Lorelai ji uklidní a zabaví informací, že se vyspala s Christopherem. Sookie to s ní rozebírá a ptá se, jak to bude dál. Lorelai neví, ale má z toho dobrý pocit a jde za Christopherem, aby si o tom promluvili. Shodnou se, že by to spolu mohli zkusit a žít konečně jako rodina.
Luke najde ve svém bytě Jesse, který se chce k němu vrátit. Luke nakonec svolí, ale řekne, že musí být všechno jinak. Jess souhlasí a slíbí mu, že bude pomáhat. Pak chce vyrazit ven, ale Luke na něj zavolá, že Rory není doma ale na svatbě a že je zase s Deanem, takže by se do toho neměl plést.
Na svatbě se všichni dobře baví a Lorelai a Christopher jsou jako dvě hrdličky, což neunikne ani Emily a Richardovi, kteří nakonec také přišli. Emily je z toho nadšená. Christopher si o tom jde promluvit s Rory, která je taky ráda, ale zazvoní mu telefon. Rory na něj čeká a spatří Jesse. Jde za ním a ptá se ho, co tam dělá. Jess jí odpoví, že se vrátil a Rory ho políbí a uteče pryč. Lorelai se připojí k Christopherovi, ale ten jí oznámí, že musí odjet, protože se Sherry vrátila. Lorelai je velmi zklamaná a nechápe, dokud jí Christopher nevysvětlí, že Sherry je těhotná. Dodá, že nechce přijít o dospívání dalšího dítěte a odchází. Lorelai je na pokraji sil, ale rozhodne se absolvovat svatbu, aby nezklamala Sookie. Rory jí řekne, že do toho Washingtonu pojede.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama